To je tak, když se kamarád pomate a dá si nějaká předsevzetí k narozeninám. Plavat kilometr s ním tedy opravdu nebudu, ale dát si 100 kiláčků na kolobce? Proč ne.
Únor byl ve znamení spíš dohánění pracovních a domácích restů, než vysílání a výletování. A březen dost podobný. Proto report společný pro oba měsíce dopisuji skoro v půlce dubna. A jelikož za duben jsem zatím nic neodvysílal a do konce…
Měsíc, kdy jsem měl pocit, že se toho událo poměrně dost, ale když koukám do deníků, tak jsem toho moc neodvysílal. Ale ten zbytek byl OK.












