Report 2020_02

Report 2020_02

Vzhledem k dovolené a závodům jsem se k vysílání moc nedostal, pouze z kraje měsíce jednou na chalupě. I přes to se mi rozrostly diplomy na digimódech. A přibylo pár spojení do programu FF.


O dovolené jsem chtěl ve středu vysílat do Moon Contestu z Prenetu. Vzhledem k počasí jsem výstup, noční pobyt a sestup odpískal. Na Prenet jsem se dostal až v sobotu. V rámci tradičního detoxikačního výstupu na závěr dovolené jsem odvysílal pár spojení na PMR a podařilo se mi aktivovat jak Prenet tak Malý Prenet do Kopců PMR. Takže spokojenost alespoň s tímto úspěchem.
Na Prenetu také proběhlo první vyzkoušení nových stanic. Hodně probíraná, pomlouvaná a chválená stanice SilverCrest B2 z Lidlu. Po vysílání na Prenetu a později z Kluku u ČB –  za mne spokojenost.

PMR Prenet

Poslední vysílání proběhlo v rámci Budějovického víkendu z kóty Kluk. Po prvním spojení s Vendou Brdy na Toku jsem myslel, že se mi Kluk ani nepovede aktivovat, ale nakonec jsem si odvezl 4 spojení. B2 se opět osvědčila.

PMR Kluk

Tak a to je z únorového éteru vše.

Jo a ty diplpomy FT….

Tak nejdřív,  stal jsem se členem klubu EPC a přišel mi certifikát členství.

člen EPC

A nějaké nové diplomy na digimódech

A přibyly mi nějaká spojení do WWFF. Tady budu muset zapracovat a dát dohromady deníky a potvrdit spojení. Neříkal jsem to na konci ledna?????