Keply Strakonice na koloběžce

Keply Strakonice na koloběžce

Ve slabé chvíli jsem vyprávěl o projektu Plzeňské řeky a že bych se jel projet, a že jsem dlouho na koloběžce nejel, a že….

MartiN se toho chytnul a ani nevím jak, ocitl jsem se v průšvihu. Pojedeme Úhlavu a to v červenci a to hned ve 4 lidech. Klikošlapí sekce Martin a Bohuni, kolobkosekce já a Týna. Po projížďce koncem června jsem z projektu vycouval a navrhnul náhradní trasy. Výběr padl na trasu Keply Strakonice. Naštěstí. Je to z kopce, není to 100 km a po cestě je spousta odpočíváren (hospod pozn, aut.). Bohuni trénuje, jezdí jak na kole tak na kolobce do práce, Martin trénuje na srpnový triatlon, Týna jezdí každou volnou chvilku a nejslabší kus jsem byl tedy já. Takže plánovaných cca 60km mi přišlo vhod.

7.7. nás Petra odváží na Keply, odkud se spouštíme vstříc cestě, Otavě a krásnému dni. Pohodový výlet. Martin naštěstí neboural, Bohuni jako normálně píchla. Alespoň nás mohla pohostit v cukrárně. Celý den bylo super počasí, pivo všude vychlazený a cesta se super parťáky hezky odsejpala.

Na závěr jsem způsobil humornou vložku, kdy jsem blbě koupil lístky na vlak ze Strak do Nepomuka. Průvodčí se zapotil, než dopočítal jízdné.

Tak Díky za super cestu.

66km

nastoupáno cca 530m, vyklesáno lehce přes 1.000m, průměrná rychlost kochacích cca 14km/h

kudy kudy cestička

pod Keply v dálce je cíl

Sušice stará vodárna

a kdopak asi píchnul?

odměna všem, za to že Martin opravil Bohuni kolo

z cesty

a kepmp Kozlov, sem jsem se těšil

každý dle chuti

Žižkův most

co asi tak pít v cíli, že?