Report 23_05

Report 23_05

Květnový report s výletem, aktivací OKFF a diplomy z digi módů.

SSB liga

Opět z chaty. Ale tentokrát jsem natáhl dipol. Na výsledku to bylo trochu znát, i když rušení bylo opět dost velké. 47. místo z 95 stanic. 1 hloupá chyba, mohl jsem být 46. Jo, když si někdo plete I a Y….. V ročním žebříčku zatím stále nad 50. příčkou (58).

EA RTTY

Odjeto v dubnu z chaty. Zveřejněné výsledky – 169/439 SINGLE-OP ALL LOW DX tedy mimo stanic EA. Diplom potěšil.

EA RTTY 2023

ARI RTTY

Oblíbený mód. Ale neměl jsem čas na závod. Poslal jsem alespoň pás spojení jako checklog. Mapka v záhlaví. Snad příští rok plná účast.

První víkend

V celku se zadařil první víkend na chalupě. Kromě práce, SSB liga + další vysílání. Hezká spojení do SA a na Nový Zéland. Jen houšť a větší kapky.

 

OKFF

20.5. jsme měli naplánovaný školní sraz v Tejně. Vyrazil jsem ráno na Přimdu. Plán byl aktivace OKFF, SOTA a WCA – chráněná oblast, kopec a hrad. Výlet to byl parádní.

Přimda, vrchol

kamenný záchod, též prevet nebo hezky česky výsernice

Jenže, z mlhy se vyrojili mužíčkové a začali stříkat na šutry zelené šipky. Měl tu začít běžecký závod. A i přes nepříznivé počasí a brzkou hodinu začli chodit lidi.

Ani nenatahuji anténu a odjíždím k PP Bonětice. Tady aktivuji OKFF-2954 EVL Bonětice.

EVL Bonětice

EVL Bonětice

A pak již spokojeně na sraz.

DIGI a diplomy

Po delší době zasílám deník spojení DIGI k vyhodnocení. V systému UAAC a v mechanismu stahování diplomů došlo k pár změnám. A tak se registruji jako člen FT8 a FT4 members.

Diplomů samozřejmě opět přehršel. Vynechávám a nestahuji ty bez grafiky a alespoň nějakých nároků na uskutečněná spojení. Pár hezkých níže.

50 evropských zemí

všechny kontinenty na 20m

země obratníku kozoroha

Ale ještě jsem je všechny nedotřídil, tak se k nim vrátím i v dalším reportu.

A to je asi tak vše.

Tak na slyšenou v éteru.