Výsledky CB soutěží

Výsledky CB soutěží

Jako každý rok jsem se nedostal na vyhlášení, jako každý rok se na žádost o zaslání diplomu elektronicky pořadatelé ani neobtěžovali odpovědět. Jako každý rok jsme si užil výlet a vysílání se soutěží spojené.

EBH

EBH proběhlo letos na Měděnci   Oproti loňsku, kdy jsem byl s Karlem Rokycany na Třemšíně, jsem jel sám.

Vloni jsme obsadili 23. místo, letos se mi podařilo obsadit 28. místo z 58. startujících CZ a SK stanic, v pořadí CZ14. z 24. stanic. Hodnota DX měla 374 km a stačila na 13. místo ze všech startujících. Průměrem 123.76km jsem se dostal na 16. místo ze všech. To není vůbec špatné na to, že jsem vysílal na králíkovku, tedy kus drátu.

LPD

LPD opět na Můstku stejně jako vloni.

Loňské 23. místo jsem vylepšil na 20. pozici z celkem 53 startujících.

A tabulky

EBH

Pořadí průměrbodů
1exp.Furgon, MT-3-EBH155.1135580
2Tomáš Sruby Cl-81- EBH134.9433711
3exp.Horal MT-2 - EBH111.5833240
4exp.Radegast MT-1- EBH188.4630399
5Mates Brno CL-27 EBH 2019131.6826237
6Exp. Mafia SK-525 - EBH119.1925909
7Exp. Križiaci SK-811 - EBH134.8725655
8Exp. Dráčik SK-656 - EBH146.8825309
9Michal Jílové CT-13-EBH167.0423520
10Exp. Matej SK-801 - EBH109.3923081
11Expedice Korbel CT-11 - EBH153.2620808
12Exp. Beskydy CT-14-EBH105.0920490
13Petr Sokolnice CT-4 - EBH15917108
14Exp. Jeleň ST-3 - EBH103.0615128
15Fíďo Podolie ST-1 - EBH81.2312060
16Apache Znojmo CT-7-EBH78.8512050
17Exp. Saigon SK-793 - EBH127.6811400
18Exp. Perún SK-799 - EBH98.4310882
19Topas Olomouc CT-15- EBH92.410740
20Exp. Tatran SK-805 - EBH102.8410220
21Michal Svidník ST-21 - EBH139.98408
22Expedice Morava CT-1 -EBH50.418390
23Exp. Záhoráci ST-13 - EBH92.678300
24Milan Peruc CL-64-EBH87.17764
25Exp. Echo SK-687 - EBH67.227716
26Exp. Veža ST-22 - EBH93.237522
27Stano Dolné Trhovište SK-810 - EBH81.117363
28Expedice Ferda CT-21 -EBH123.766459
29expedice Military CT-8 -EBH142.166255
30exp.Crusader CT-2 - EBH136.45937
31Exp. Bravo ST-10 - EBH89.815907
32Exp. Krtko SK-807 - EBH99.695245
33Expedice Fógl CT-18-EBH129.224657
34ex. Olza CT-23-EBH67.094542
35Apolo Nejdek CT-17-EBH110.074357
36Exp. Kopernikus ST-24 - EBH64.023737
37Karel Praha - 9 CT-24 -EBH128.53589
38Exp. Horec SK-001 - EBH62.693425
39Exp. Barbakan SK-611 - EBH85.683213
40Vojta Sedlec CT-9-EBH84.422897
41Exp. Kysuca SK-703 - EBH56.762718
42Emil Ružomberok ST-23 - EBH85.582544
43Exp. Spojka ST-18 - EBH76.922312
44Zebra Senica SK-819 - EBH66.362304
45Exp. Svište ST-7 - EBH69.042260
46Jindra Srní CT-10-EBH87.191988
47Větřík Domažlice CT-25 - EBH54.751791
48Exp. Radar ST-12 - EBH54.51625
49Mirek Úštěk CL-74 - EBH66.751568
50Exp. Lečky ST-20 - EBH93.11186
51Jano Istebné SK-606 - EBH31.35993
52Exp. Grúň ST-16 - EBH47.79842
53Ivan Bardejov ST-17 - EBH81.13818
54Exp. Sírius ST-11 - EBH33.23529
55Mišo Dolný Ohaj SK-798 - EBH38.67463
56Marian Michalková SK-820 - EBH51.43393
57Exp. Kráľova Lúka SK-776 - EBH33.8204
58Exp. Abov ST-14 - EBH19.5159

LPD

poř.závodníkvolačkapočet DENpočet NOCcelkembody DENbody NOCbody CELKEM
1. CL-45 Vorlík Stupno4460104113471614427491
2. ET-110 Jordán Nový Jičín5861119107831312923912
3. ET-187 Ještěrka Dynín4657103103051286623171
4. ET-100 Žán Braník5360113108581203822896
5. CL-81 Tomáš Sruby566011698661121821084
6. CL-35 Števo Zvolen37417876981152319221
7. ET-166 Expedice Spektrum495410386671022718894
8. ET-162 Expedice Ježci536111484181044018858
9. ET-107 Expedice Matěj33488154871265618143
10. CL-95 Soptík Hřensko33488168471078917636
11. ET-106 Michal Jílové3839777878926517143
12. ET-188 Expedice Vysočina3848865835939915234
13. ET-167 Petr Žiželice3749866049882814877
14. ET-109 Tomáš Kamenný Vrch4749966926787314799
15. ET-165 Franta Bransouze3651875128843913567
16. ET-102 Franta Hněvkovice4048885904765113555
17. CL-49 Jarda Koštice2444683712978613498
18. ET-128 Syky Boskovice3944835654760213256
19. ET-181 Jarda52 Liberec3238705311625311564
20. ET-120 Expedice Ferda2628544373605110424
21. ET-122 Jindra Srní363672471252259937
22. CL-27 Mates Brno313061458950709659
23. ET-157 Jindra Meclov163046271764719188
24. ET-171 Adam Jihlava303666383853139151
25. ET-168 Buťa Vracov302555400246258627
26. ET-151 Jarda K41262753370639757681
27. ET-156 Karel Praha-9212344345541017556
28. ET-159 Expedice Perún251338409831637261
29. ET-127 Petr Sokolnice8374582659966822
30. ET-126 David Zlín243256238142226603
31. ET-178 Tomáš Stodůlky202242311533466461
32. ET-105 Vojta Sedlec40040548405484
33. ET-185 Topas Olomouc102838113643235459
34. CL-51 Fousáč Vinice02222048744874
35. CL-93 Mirka Stankovany Sulejovice02323040654065
36. CL-74 Mirek Úštěk23023396803968
37. ET-115 Apache Znojmo26026361903619
38. CL-6 Bohouš Česká Lípa141024212010583178
39. ET-176 Pavel Nehvizdy9152492316762599
40. CL-83 Expedice Baťovan20020226102261
41. CL-63 Zdeněk Lukov8142262312531876
42. ET-179 Expedice Fógl18018177101771
43. ET-108 Dan Černý Most1111215014251575
44. ET-180 Dargov1431711401331273
45. ET-118 Expedícia BRATKOVICA707119701197
46. ET-125 Jožo Radar Hajik5510415491906
47. ET-169 Zdeněk Pokratice8088440844
48. ET-186 Pavel Moravský Krumlov7077290729
49. ET-172 Felix Francova Lhota110117290729
50. ET-150 Pavel Astro MB5051920192
51. ET-129 Lukáš Javor5051920192
52. ET-189 Alois Zlonice2021850185
53. ET-175 Petr Opava000000